praca z domu
01 cze

Doradca finansowy to specjalista, który zdecydowanie ma szansę na pracę bez wychodzenia z domu. Wiele jednak zależy od tego, czy jest w stanie pozyskać klientów online. Żeby robić to skutecznie, musi poznać sposoby na reklamę w internecie. Bez tego będzie mu trudno dotrzeć do osób, którzy rzeczywiście są w stanie zapłacić mu za jego doradztwo. Co powinien więc wiedzieć dobry doradca o reklamowaniu siebie w sieci, żeby mieć szansę na pracę bez wychodzenia z domu?

Dobry doradca to ktoś, kto z powodzeniem może świadczyć swoje usługi w internecie. Jednak, żeby mieć na to szansę, musi pozyskać klientów. W dzisiejszych czasach najlepiej jest inwestować w swoją markę w sieci. To najlepszy sposób na przedstawienie się jako specjalista w danej dziedzinie. W internecie trudno jest przyciągnąć na dłużej wzrok klientów, a jeszcze trudniej zapaść komuś w pamięć. Najlepiej więc konsekwentnie budować swój wizerunek poprzez udostępnianie dopracowanych grafik, zadbanie o identyfikację wizualną oraz dopasowaną do potrzeb klientów komunikację.

Doradca finansowy może jednak działać w sieci nie tylko pasywnie. Dobrym wyjściem dla wielu osób jest cold mailing, jednak przy wyborze tej opcji trzeba dobrze znać się na prawach związanych z prowadzeniem takiej działalności. Spamowanie wiadomościami z chęcią doradzenia w finansach na pewno nie przyniesie doradcy finansowemu klientów.

6 komentarze w temacie “Czy doradca finansowy może pracować bez wychodzenia z domu?

  1. Niby może, ale bezpośredni kontakt z klientem jest nieodzowny w pracy na stanowisku doradcy finansowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *