Data publikacji

2021-11-15

Firma

Alektum Sp. z o.o.

Miejsce pracy

dolnośląskie/Wrocław

 

Alektum Group poszukuje aktualnie nowych pracowników do procesu odzyskiwania należności, którzy będą pracować w siedzibie głównej w centrum Wrocławia. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – potrafisz znajdować rozwiązania

 

Specjalista ds. windykacji polubownej
Miejsce pracy: Wrocław
PRACA

Praca na stanowisku Collector (referent do spraw windykacyjnych) polega na pracy z jednym w naszych zespołów, który zajmuje się należnościami z sektora B2B i B2C. Twoim głównym zadaniem będzie rozpatrywanie spraw dłużników przez telefon i w naszym systemie. Będziesz uczestniczyć w całym procesie od momentu rozpoczęcia etapu polubownego do momentu zakończenia sprawy, czyli spłacenia należności.

 

Oznacza to, że będziesz odpowiedzialny/-a za różne działania, w tym przede wszystkim bezpośrednie porozumienie z dłużnikami na różnych etapach postępowania, stale koncentrując się na znalezieniu najlepszego rozwiązania biznesowego dla wszystkich stron: naszego klienta, dłużnika i Alektum Group.

 

Zakres zadań na stanowisku obejmuje między innymi:
  • Odpowiedzialność za przydzielone sprawy dłużników
  • Rozmowy telefoniczne, korespondencję listowną i e-mailową ze zleceniodawcami, dłużnikami i urzędami
  • Ustalanie różnych form rozliczeń płatności
  • Analizowanie i rozpatrywanie pytań/sprzeciwów wnoszonych przez dłużników
  • Pewne czynności rejestracyjne w naszym systemie biznesowym NOVA
KOGO CHCEMY ZATRUDNIĆ?

Poszukujemy osoby, która ma dobrze rozwinięty zmysł organizacji oraz ambicje i chęć rozwoju w szybko rozwijającej się firmie, w której budujemy naszą kulturę poprzez ducha zespołowego i praktyczne podejście.

 

Aby odnieść sukces w tej roli, uważamy, że ci, którzy starają się o pracę, powinni mieć dobre zdolności komunikacyjne, umieć pracować w sposób systematyczny oraz w swoim sposobie pracy powinni być zorientowani na serwis i sprzedaż, koncentrując się na wynajdowaniu rozwiązań. Ponieważ będziesz pracować w zespole, ważne jest, abyś był częścią zespołu z dobrymi zdolnościami współpracy. Powinieneś lubić komunikację telefoniczną i, w niektórych przypadkach, potrafić obsługiwać trudne rozmowy w profesjonalny sposób.

 

Zamierzamy zatrudnić pracowników na pełny etat z zatrudnieniem na stałe. Miejsce pracy to główna siedziba Alektum Group w centrum Wrocławia. Pracę można rozpocząć natychmiast lub zgodnie z ustalonym terminem.

 

Co mamy do zaproponowania?
  • Cenne doświadczenie zawodowe w zakresie serwisu i rozpatrywania spraw.
  • Coaching dotyczący technik przeprowadzania rozmowy i pisemnej korespondencji
  • Nasza siedziba główna znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych wraz ze wspaniałymi kolegami. 
  • Godziny pracy od 8.00 do 16.00 i 12.00 do 20.00. 
  • Opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do Multisportu, możliwość ubezpieczenia grupowego, finansowane zajęcia z angielskiego( indywidualne) przez pracodawcę.

Zobacz podobne